Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your story. Our story.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mokalaat

Go down 
+4
Aubrianna C. Boulstridge
Nicole North
Suzanne Caine
Baoloy Cummins
8 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimeNelj Veeb 06, 2014 6:58 pm

Teretuelmast Shamadasse!


Viimati muutis seda Baoloy Cummins (Esm Veeb 17, 2014 5:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 4:40 pm

Well hello. Smile
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:07 pm

Tere ise ka yes Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:22 pm

Sa ei suuda nii seksikast naisest ära öelda, ega ju? *vaatab sind kurja "you-can-not" pilguga.

Ja nad võivad pärast break up'ida. Very Happy Suze leiab ta mingi kutiga amelemast or smth, kui sa temast mingit another gay guy'd teha tahad. Razz
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:27 pm

Äkki ma teen Bao naiseks siis Very Happy Haha ok jah idk. Kuule, vaatab, eksju Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:34 pm

Eks vaatab jah. Smile Ta võib bi olla. xD Käib Suze' ja siis veel mingi kutiga ka. Razz
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:42 pm

Jah, tegelt ta tõmbabki igast kuttidega ringi vahetpidamata ja selle pärast neil on mingi tülisid pidevalt and shit Very Happy Kuule, see võiks põnev olla tegelt isegi jah
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:50 pm

Hah, ma teadsin, et ma suudan su ära rääkida Twisted Evil
Aga teeme ära? Very Happy
Ma siin muidu üritan KT-ks ka õppida vahepeal. Jah, rohkem küll tõesti üritan, kui ka reaalselt teen seda.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 5:59 pm

Davai Very Happy
Hahhhahaa, tunnen kaasa tbh Very Happy
Ma üritan foorumit valmis saada. Aga klassiõde ei jäta mind rahule ja.. Well, jah Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:08 pm

I feel your pain. Mu klassiõde ka tüütab mind FB's hetkel. Ega tal on raudselt igav, kui ta õppida ei viitsi jne. Tahaks karjuda talle praegu, et "FUCKING SHUT UP, BITCH! AT LEAST SOME OF US STILL GIVE A FUCK ABOUT OUR MARKS! I MEAN... AT LEAST A BIT!" Very Happy

Mokalaat Tumblr_ltp1rwyTn71r0ftodo1_250

Ma olin täpselt samasugune just hetk tagasi, kui ma avastasin, kui fucking palju mul seda materjali veel läbi on vaja lugeda. :')
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:17 pm

Logi välja fb'st siis Very Happy
Mis KT tuleb?
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:25 pm

Siis ta leiab mingi järgmise võimaluse minu tüütamiseks ja ma parem lepin siis juba sellega. Keeran lihtsalt volume'i nulli ja vastan võimalikult napisõnaliselt. Very Happy
Bioloogia. Sad Mul on seal hinded kind of korras tegelikult, aga kui ma ei õpiks nendeks töödeks nagu hull, siis see definitely poleks nii.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:27 pm

Njah..
Mingid suured tööd on?
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:29 pm

Meil on kõik tööd suured yk. Very Happy Meie jaoks pole sellist mõistet nagu "väike töö" isegi olemas. xD Ja kui olekski, siis meil oleks pmst iga tund mingi väike töö, because of our teacher.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:33 pm

Jfc mis koolis sa käid? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:36 pm

MHG-s, kuigi vaevalt see nimi sulle midagi ütleb. Razz
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:41 pm

Ei ütle jah eriti Very Happy Aga noh, ma elan üle
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:48 pm

Parem oleks, kes see muidu mu little cheaterist kihlatut mängima hakkab? Very Happy
Okei, ma sain siis nüüd selle materjali kuidagimoodi läbi loetud ja ülesanded, mis me selle põhjal täitma pidime, ka ära tehtud, aga ma pole üldse kindel, kui palju mulle sellest ka meelde jäi.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:51 pm

Hehehehe Very Happy
Welp, loodetatavasti piisavalt. Bioloogia töövihik on kõige tüütum asi ever
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 6:54 pm

Agreed. Kõik töövihikud on tüütud tbh. Very Happy
Kas peaks ehk materjali veel korra läbi lugema kindluse mõttes või Suzy tutvustuse kallal edasi nokitsema? Hmm...
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 7:05 pm

Aga bio oma on nagu ülim Very Happy Me teeme geo oma koolis koos õpetajaga ära, nii et tema meid ei piina ja keemia.. On keemia. Mul probleeme pole Very Happy

Raske küsimus.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 7:10 pm

-asjkcadskföasdklads ma lööks praegu kedagi heameelega.
See skin on kohutav.
Ma olen kohutav.
Mida vittu kas see sitt peaks header olema või. Kas need peaksid mingid toredad alafoorumite pildid olema või
öadskfmlöaskdfölaksdfkasödlfölskdlakölklöas
Putsi küll.
Ma olen väga eeskujulik administraator tbh.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 7:12 pm

Millega ma selle veel ära olen teeninud, et mu väike õde mulle pinda käib, et ma temaga pimesikku mängiksin O.o
Mul pole üldiselt ühegi ainega nii suuri probleeme, et ma valetaksin, kui ütleksin, et mul pole probleeme. Very Happy
Lihtsalt mõnel puhul tuleb pool ööd õppida, et sulle kogu see tohuvabohu pähe jääks. Ja kahjuks ma seda alati ei viitsi.
Võrreldes minu skinide ja headerite ja kõige muuga... Wow, sa oled... vapustav! :O *kummardab aupaklikult*

Anyways, ma nüüd pead pesema.


Viimati muutis seda Suzanne Caine (Esm Veeb 10, 2014 1:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 7:15 pm

See on õearmastus, you know.
Sama siin tbh.
Dude, Lilla-Kummituse skinn oli ikkagi ülim, mul pole selle siinsega isegi mitte ühtegi ideed, lihtsalt mingid suvalised pildid võtsin. Ja see ei meeldi mulle. Ma arvan, et ma sebin Likat veits, võib-olla ta viitsib mind aidata, kui tal aega on. Ta teeb või leiab sitaks kenasid headereid ja pilte idk.

Head pesemist Very Happy Ma vast kaon magama.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitimePüh Veeb 09, 2014 7:34 pm

Ei lähe sa kusagile! Evil or Very Mad 
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mokalaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mokalaat
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 13Mine lehele : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Free :: VÄLJASPOOL ROLLIMÄNGU :: Lobanurk-
Hüppa: