Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your story. Our story.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mokalaat

Go down 
+4
Aubrianna C. Boulstridge
Nicole North
Suzanne Caine
Baoloy Cummins
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:01 pm

Tbh minu arvates oleks kõige parem üldse see, kui sa ise ei otsustaks kas teise tegelane saab selle kuradi tulekeraga või asjaga pihta või mitte. Iga tegevuse järel, mis sa lood peaks teisele jääma võimalus sellele kuidagi reageerida. Nt 'Mari sai suure lainega pihta ja suri ära ja kurb elu pisar nut' asemel peaks olema mingi 'Suur laine lendas ohtlikult Mari poole' ja värki. Laused on kohutavad, ärge judgige. Aga jah, minu arvamus.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:13 pm

Nali? Siis oleks ju kõik laused.. OHKh
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:16 pm

Ei ole nali. Sest kui sa otsustad teise eest ära, et ta saab nüüd pihta, siis see on ka godmoding. Nii on ka võimalik väga edukalt roleplayda ja kõik kuradi mõttetud tülid jäävad ära ja kõik on õnnelikud ja yaay. Eks need laused natuke lühikesed võivad tulla, aga õppigem selliseid sõnu nagu epiteet, metafoor, võrdlus jms. Kõik on väga toredad. Detailid on toredad. Tänan väga.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:22 pm

Mulle ei meeldi sõna epiteey. Idk why. Kõlab nagu pasteet.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:23 pm

No omadussõna siis, vahet pole. Topi igale poole omadussõnu ja elu on ilus. Mul on kõht tühi.. Ma tahan pasteeti... Kööki kõndida on valus. Türa.
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:33 pm

Tahad ma toon sulle pasteeti?
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:36 pm

Palun too mulle pasteeti.
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:38 pm

Annan teada kui bussis olen koos oma pasteediga. (tegelikult varastasin ühe tänavakassi ja kutsun teda pasteediks)
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:40 pm

Hakkate kassi grillima? Ma toon piima.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:41 pm

Noh, ma tõin ka pasteeti tegelikult juba nii, et elan ilma su tänavakassita ka üle.
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:45 pm

Mul on katsed juba 3. märtsil heldus.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:47 pm

Mul on 17-19 iga päev ma nut. Treffi ma probs ei proovi kuna ma nkn reaali ei taha nh whatevs. Idk edu sulle tho mus <3<3
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:53 pm

Edu sulle ka mus <3<3 lähen mustamäe gümni hiina keelt õppima sisi rebin juuksed peast ja annan alla.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 7:58 pm

Hea idee tbh. Idk ma loodan, et ma ei pea Tammes eksameid tegema, probs saan ainult vestlusega sisse idk. See varuvariant nkn.
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:01 pm

Mustas on mul sisseastumis katsed, aga ma tahan minna keelde ja seal ainult inglisekeeles ja siis vestlus inglisekeeles?? (gonna nail it) ja siis on ka seal mingi üldteadmiste test.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:04 pm

Idk ma palvetan, et inglise keeles vestlust poleks kuskil bc mu hääldus suht sakib idk. Sigh lyf.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:05 pm

Kõik on mingid pensionärid siin Very Happy. Ma noorim.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:13 pm

Ära nüüd solvu vms, aga näha on yo. Või siis ma olen lihtsalt vanemate inimestega harjunud... Üleüldse mulle ei sobi eesti RPd enam, sest tumblri tase on kõrgem, aga ma ei viitsi tumblris käia.. Ugh.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:17 pm

Tbh ma räägin kogu aeg nagu ma oleks mingi kõrgem tase vms, aga tegelikult ma sakin. Lihtsalt ma ei hakka kriitikat siin enda suhtes välja tooma, sest kedagi ei koti see. Suured tänud. Armastan teid kõiki.
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:18 pm

Tumblris on ainult parad head muidu igalpool sellised suguküpsematud pubekaealised lapsed kes tahavad oma oppade dickide peal hüpata. Tumblris käin ainult oma personaalses ning pole eriti viitsinud rp acci teha.
Mul on just hea inglise keeles suuline oskus ma tegin eelmine aasta oma uurimistöö inglisekeeles ja puha.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:22 pm

And that's why I do not go to tumblr anymore. Viimasel ajal ma olin literate roleplaydes kus kõik olid mingi awesome ja kasutasid fancysid sõnu ja sisi olin mina nagu: I.. Like.. t r a i n s. Yup. Idk mul on grammatika ja värgid head ja ma saan suulises ka hakkama, aga ma olen ebakindel yup.
Tagasi üles Go down
Aurora Amuro

Aurora Amuro


Postituste arv : 15
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:25 pm

Mäletad kui ma olin kuskil harry potteri teemalises tumblri omas kus ma olin mingi Soohyun või midagi. Never forget Mir....
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 8:46 pm

Andke kriitikat. Seriously, ma kirjutan detailsemalt ja pikemalt, kui olen arvutis.
Tagasi üles Go down
Danielle Charleston

Danielle Charleston


Postituste arv : 15
Join date : 17/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Dani, Elle, Mel, Mellu
Rass: Inimene
Võimed: Puuduvad või neiu pole avastanud neid veel.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeEsm Veeb 17, 2014 9:08 pm

Okay. Ma viimasel ajal olen üle kolinud inglise keelsetesse rolikadesse rohkem. Tumbrli rollikatele ma ei ole kunagi eriti pihta saanud ja samas ma arvuti ei salli eriti toda kohta.

Kuid jh mu grammatika ei ole siiani veel suurepärane. Hääldus sakib aga saab hakkama.

Ega minu rollikas oskus pole parim ja ma ei ole eriti hea kriitikas seeg a ma hoian pigem selle kriitika enda tead tavaliselt.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitimeTeis Veeb 18, 2014 2:13 pm

Ei ärge solvuge nüüd kutid, te olete väga ok, aga kõigil on alati arenguruumi onju. I mean ma roleplaysin tumblris tšikiga kes kirjutas nagu:"A small sparkle of mirth grasped her cherry red lips as they curled into a coquettish grin." Ja siis olin mina seal nagu:"Once upon a time there was Suga and he was a demon and yo waddup can we stop now because I'm bad." Yup.


Omgomgomgomg Mir ma nii igatsen Miri omg Mirseob olis suht äge <3 Aga ma sakkisin nii väga sisi omg mingi illiterate roleplayer ew Meelika.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mokalaat - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mokalaat
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Free :: VÄLJASPOOL ROLLIMÄNGU :: Lobanurk-
Hüppa: