Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your story. Our story.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mokalaat

Go down 
+4
Aubrianna C. Boulstridge
Nicole North
Suzanne Caine
Baoloy Cummins
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:01 pm

Ma probably jätan Suzy tavaliseks siis. Ja kas ta teab Bao võimetest or...? Surprise-surprise Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:01 pm

Ma arvan, et teab, sest kõik teavad Very Happy I mean, ta teeb poes magicut suht palju. Ma arvan. Jfc ma pole tutvustust kirjutanud veel, aga mul on suht arenenud fantaasia tema koha pealt juba Very Happy
Aga ma ei tea, Baol peaks mingi hea põhjus olema, et surelikuga suhtesse astuda.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:05 pm

Seksikas naine on piisavalt hea põhjus.
Aga tegelikult ma võin tema ka võluriks teha actually. Aga sel juhul võluriks, kes oma võimeid ainult äärmisel vajadusel kasutab. Idk, peab mõtlema.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:06 pm

Well, sa võid ta ükskõik milliseks teha, you know Very Happy I mean, kõik võimalused on lahti ma keelama ei tule.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:08 pm

Ma tegelikult oleksin selle poolt, et sa ei teeks teda Roosa Maja nõia pojaks jne, aga tegelikult suht savi. Peab lihtsalt veits plaane ümber tegema jne.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:09 pm

Miks see ei sobi, et ta Nõia poeg on?
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:11 pm

Ei, nvm. Sobib küll. Ma tegelikult algselt täitsa alusetult mõtlesin, et ta on tavainimene, aga niimoodi sobib ka.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:12 pm

Well, kui sa alafoorumi tutvustust või seda loed, mis foorumi tutvustuses on, kas siis ei ole aru saadav, et ta pole tavainimene? Ma mõtlen, kui ei ole siis ma pean midagi ette võtma selles suhtes, sest muidu võivad teised ka tulla ja midagi sellist jääb arusaamatuks.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:14 pm

Võib-olla on asi minus, aga ausaltöeldes ma küll kohe ära ei tabanud, et jah, tema on meil siis eriline. Ma pidasin teda tavainimeseks miskipärast, aga my bad siis vist.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:16 pm

Njah. Vaatab. Kui inimestele segaseks jääb siis ma muudan niimoodi, et on kohe aru saada, kes kes on.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 6:59 pm

Need only-normal-people rollikad ei püsi kahjuks kuigi kaua aktiivsetena, kuigi just mõne sellisega ma liituda tahaksin. Noh, OTH muidugi on aktiivne, aga seal on kõigil juba oma plot olemas ja sinna minul kui uustulnukal trügida pole mõtet.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:03 pm

Need on kuidagi nii.. Tavalised. Idk. Mul pole eriti põnev sellistes üldiselt. Eriti kuna ma tahaksin gei tegelast teha ja suurem osa on heterod ja siis mu geibitch chillib mingite suvaliste kasutajata tegelastega.
Selleks oleks mingit head seltskonda vaja, et sellist üldse luua suht, i guess. Et kõigil huvitav oleks ja nii.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:04 pm

Mulle millegipärast see tavainimeste-üleloomulike inimeste liigitatus väga peale ei lähe. Üks kindel oleks huvitavam, aga viimasel ajal üldse napib neid aktiivseid foorumeid.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:07 pm

Yeap.
Kusjuures, kui kõik tegelased ühte kindlat moodi mitte-inimesed teha, kas siis oleks ka vastuvõetav? Oleks veidigi erinev tavalisest, aga poleks niipalju üksikasju, kui kõik enam-vähem ühesuguste peamiste tunnustega on.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:10 pm

Mdea.
Ütleme nii, et see idee on vähemalt originaalne, aga samas mulle ei meeldi see, et pmst kõik on rollitaja enda otsustada.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:18 pm

Miks?
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:19 pm

No vaata, üks vaba käsi on tore, et siiski midagi jääb ka enda otsustada ja kõik, mida sa tegema ja ütlema pead, pole sõna-sõnalt ette kirjutatud, aga mõlemad käed vabad... Kõik on nii kiiiiirju, kiiiiirju Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 10, 2014 7:21 pm

Mulle endale meeldib, et on kirju Very Happy Aga nagu ma ennem ütlesin, siis saab näha, mis välja kukub, eks c:
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:18 pm

Seda muidugi. Mulle üldiselt ei meeldi võlurid juba sellepärast, et siis mõned erilised egoistid hakkavad nende võimeid liiga enda kasuks ära kasutama. Ja ma just mõtlesin, et teeks teema, kus Suze viib Baoloy'le süüa ja enda näol ka abikäe, kui too Baos tööl on, aga kui ta võlur on, siis ta võib endale hunnikutes sööki manada sinna ja kui töökohustused ei anna söömiseks aega, siis aja seisma panna või tööalased ülesanded lihtsalt kaelast ära võluda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:25 pm

Well, nagu öeldud, siis OP pole lubatud. Ja Bao ei saa nagu asju niimoodi välja võluda puhtast õhust, midagi peab ennem ikkagi olemas olema, mida muundada vms. Mis tuletab meelde, et ma pidin võlukunstile piirid peale panema, et OPiks ei läheks, kui kõik võivad pmst teha mida tahavad, sest teatud ajapärast võlukunsti vägi nagu hajub. Püsivalt saab liigutada asju jms kergemaid trikke teha ja näiteks liha praadida võimidaiganes, eksju. Täiesti puhtast õhust jäävaid asju välja manada on aga väga pikk protsess.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:31 pm

Okidoki. Selle võiks jah kirja panna, sest muidu lõpuks tuleb sellest ikka mingi OP nigga shit välja. Very Happy Kui otseselt kirjas pole, siis leidub ikka keegi, kes oma "i'm the most powerful one here, try to beat me" saatel sisse marsib, iykwim.
Oot, kas Baoloy on siis see son of a bitch, kes oma ostjaid igatepidi tüssab või siiski aus kaupleja? Very Happy
Tagasi üles Go down
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:33 pm

Jee, ma ei viitsi oma eelmist postitust editida.
Aga ma unustasin mainida, et ma jumaldan seda skini. Parfait! <3
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:34 pm

Siis saab bänni Very Happy
Wtf mis tüssaja, üldiselt aus mees ikkagi, lihtsalt tema omakohus võib veidi karm olla ja hinnad ka Very Happy
Headeri eest võid Likat tänada Very Happy Ja selle tausta ma leidsin tumblrist. c: Homme või millalgi tegelen alafoorumi piltidega ja siis varsti saab valmis. Enne laupäeva avamine igatahes ei tule
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:45 pm

Okei. Mul vb veits mässib and stuff, aga minu mäletamist mööda sa tegid siin mingeid selliseid plaane. Very Happy Naljaga pooleks or smth.
Ja enne seda ei või teematada ka? Sad *jookseb patja nutma*
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:46 pm

Ma tegin ära kasutamis plaane ja ma ei mõelnud neid päris nii Very Happy Rohkem nagu seks klientidega ja midagi. Õhtused mõtted.
Kus su tegelase tutvustus on? Very Happy See pole nii kaugel ka ju.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Sponsored content





Mokalaat - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mokalaat
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Free :: VÄLJASPOOL ROLLIMÄNGU :: Lobanurk-
Hüppa: