Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your story. Our story.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mokalaat

Go down 
+4
Aubrianna C. Boulstridge
Nicole North
Suzanne Caine
Baoloy Cummins
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:29 pm

Suzanne Caine kirjutas:
Rilla kuule, mis kellast Bao avatakse? Razz

+ Vahva! Very Happy Teemat siis keegi? Nicole, kui sa alustad, siis miks ka mitte...
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:30 pm

Oota mõni minut. Telefonis on vastik toksida.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:31 pm

H e i.

Mul on kommid otsas. Kas te kujutate ette, mis tunne on kui pärast sõbrapäeva kommid otsa saavad? Kohutav.
Nagu alati alustan vestlust vingumisega. Jess!
Tagasi üles Go down
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:32 pm

Mul jagub neid maiustusi üsna tükiks ajaks veel ilmselt. :3
Keegi võiks Sue'le õe teha btw. Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:33 pm

Hi5 kallis, hi5..

Mis mõttes mis kell Bao avatakse? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:34 pm

Pood noh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:36 pm

Ma panin just kirja, mis kellaaegadel enamasti avatud on Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:39 pm

Oh, I see.
Wait, nädalavahetusel kella neljast õhtul või hommikul? Very Happy Üks on muidugi loogilisem, aga lihtsalt igaks juhuks...
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:40 pm

Neljast seitsmeni polnud kirjas või? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:41 pm

*facepalmib ennast*
My bad Very Happy
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:41 pm

Tegin teema. Ära virise, ma ei saanudki kommi..
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:42 pm

Ei, pole hullu, mul on suht segane värk siin praegu, ma tegin veits selgemaks nüüd Very Happy

Mu emps ostis sitaks häid neid šokolaadi värke kus oli see piparmündi värk sees. Te kõik saite sitaks, aru aga yess!!
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:43 pm

Mul kõht tüho, krt te siin soogist raagite..
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:44 pm

Omg need piparmündi värgid on nii head!!! Tho Märt täi mulle mingeid komme, kus on mingi puru peal ja siis sees on nagu mingi kreemjas värk ja need olid nii head ma nutsin peaaegu omg. Maapealne paradiis I swear.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:45 pm

Need on parimad asjad piima ja kaeraküpsiste järel!!! Nii kahju, et kommidest halb hakkab noh. Hehe, hoolitseb, et sa kõhnaks ei jääks jah.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:47 pm

Jah, tubli poiss on. Tho ma otsustasin, et ma teen trenni ja lähen modellisaatesse, sest ma tahan keset draamat üksinda kohvi juua. Mõtle kui äge: Aegluubis kõik kaklevad ja kisavad ja karjuvad ja kakuvad üksteise juukseid ja mina istun ilusti naeratades keskel, rüübates aegajalt kohvi. Fuck yea.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:48 pm

See oleks nii awesome. Tohib ma tulen ka kohvi jooma siis.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:48 pm

Ei, wtf, mis kohvi, fui. Rilla joob piima. Jah.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:51 pm

No sina jood piima, mina joon kohvi. Paistkem koos pilves. Ja kui sina lähed, siis ei kordu see eelmise aasta jant, et Saaremaa eelvoorus polnud ühtegi tšikki kohal.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 6:53 pm

Muidugi. Polnud ka või. Wow. Inimesed on liiga egod, mingi modellisaade, phh.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 7:13 pm

Ma tahaks modell olla... Panen iseend särama ju. But ya, just one another dream.
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 7:14 pm

Jah ma tahtsin ka 1 kord modell olla, aga siis ma avastasin, et ma olen kohutavalt kole ja paks. Aga is ok, ma maksan peale, et saates nali teha. Vahet pole, nagunii lähen esimesena välja.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 7:15 pm

Sa nii julm enda vastu Surprised. Mul miinusteks kaal ja pikkus. Ja vanus. I hate ithat.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 7:19 pm

Aubrianna C. Boulstridge kirjutas:
Jah ma tahtsin ka 1 kord modell olla, aga siis ma avastasin, et ma olen kohutavalt kole ja paks. Aga is ok, ma maksan peale, et saates nali teha. Vahet pole, nagunii lähen esimesena välja.

Hui oled ja hui lähed. Polegi vaja modelliks siis, hakkame Lala Sistersiteks. Mul on esimene debiilne laul ka osaliselt valmis hehehehe ok jah, sõnad. Ja ma pole väga kindel, mida debiilne tähendab js.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 7:22 pm

Hea nali kallis, hea nali. Tho kataloogi modelliks ehk saaks, aga probleem on selles, et ma olen liiga paks, et olla tavasuuruses modell ja liiga peenike, et olla plusssuurus modell. Kurb elu. Debiilne on idiootne, yup. Teeme covereid, ma räpin.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mokalaat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mokalaat
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Free :: VÄLJASPOOL ROLLIMÄNGU :: Lobanurk-
Hüppa: