Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your story. Our story.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mokalaat

Go down 
+4
Aubrianna C. Boulstridge
Nicole North
Suzanne Caine
Baoloy Cummins
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:49 pm

Mida sa jõid? Seks oma seksika naisukesega, mitte klientidega. Ei, mulle sobib, kui ta Bao kuskilt laoruumist mingit klienti jumpimast avastab.
Tegelase tutvustus tuleb lihtsalt ankeeti ümber paigutada vist... Enam-vähem nii peaks ta olema. Very Happy
Ma pigem küsin, et kus Baoloy tutvustus on? Very Happy *viskab sind padjaga* Marss tutvustust kirjutama!
Tagasi üles Go down
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:50 pm

Appi, su tutvustus on valmis juba :O *Awkward*
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:52 pm

Piiiiimaaa~!!!! Very Happy Piim on õige Rilla jook, jah! Vaatab, mis sellest mõttest saab. Ilmselt toimib ainult siis, kui mingi klient nõus on ja Suzanne plärtsub orsmth.. Tegelt, nad võiks mingi paar sajandit juba abielus olla äkki? Very Happy
Hehehhehee c:
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:55 pm

Kui palju armukesi see teeks siis juba? Very Happy
Okei, kuna ma probably teen Sue siiski tavainimeseks, siis see ilmselt ei läheks väga läbi. Kui palju Baol neid suhteid enne teda oli, seda mina ei tea. Very Happy Tema varasem kaaslane kadus nagu tina tuhka ja nüüd otsib Bao taas üles ja tahab teda tagasi kaunis ekstreemselt. xD
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 7:59 pm

Idk Very Happy
Meh, siis Bao peaks ta ju maha jätma, kui ta vanaks jääb Very Happy Ok tegelt magicut veits saab teha ju
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 8:06 pm

Kuule, kuidas nad kohtusid temaga üldse? Very Happy Sellest peaks ka vist paar sõna tutvustuses juttu olema võimidagi ja see võiks nvn selge olla enne teematamist. Very Happy
Ma käin nüüd käppelt pesus ära, vaata et sa vahepeal kuskile ei kao.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 8:07 pm

Idk ju Very Happy
Mul tegelt oli küll plaan magama minna Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 8:17 pm

Mingil heategevusüritusel äkki? Very Happy Või siis sealsamas Baos? Et Sue oli seal külastajana ja teda võlus Baoloy suuremeelsus võimidagi Razz
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 8:18 pm

Idk, peab mõtlema veel, sest.. Jah. Vaatab. Ma kerin vast magama ka nüüd, hilja on juba Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeTeis Veeb 11, 2014 8:21 pm

Well, ma seda punkti ei lisa siis veel, muidu postitan ülejäänud tutvustuse kohe ära.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:05 pm

Woah, kena tutvustus tbh.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:09 pm

Danke. c:
Mille poolest kui tohib küsida? xD Sinu oma on kenam...
Ma siin mõtlesin, et äkki Suzannel oli mingi haigus or smth, mida arstid ravida ei suutnud ja kui see temast siis jälle välja lõi, noh, mingi sümptom või midagi, siis Bao kind of tõttas appi talle ja kui Sue hiljem toibus ja kutile oma haigusest rääkis, siis tollel läks kind of süda härdaks ja ta vedas tütsi oma ema juurde ning küsis, kas too äkki oskaks sinna midagi parata? Ma muidugi ei tea, kui ulatuslikud ta võimed on...
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:22 pm

Ma mõtlen nagu see kõlab loogiliselt ja kuidagi värkselt. Mu oma tegelaste tutvustused on kuidagi kõik üks-ühele ja siis ma satun pidevalt segadusse, sest ma ei tea mõningatest asjadest piisavalt, mida ma sinna tahan kirjutada ja siis ajan udu ja siis olen suht, et käib kah. Tegelaste iseloomustused kukuvad kõige hullemini välja tavaliselt. Ma ise ka ei saa aru.
Mm.. Yeah, võib ka nii. Pmst Bao oskaks ise ka midagi ära teha i guess, uurib raamatutest midagi and shit. Ta müüb suht igast teenuseid ju tegelikult.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:42 pm

Aga ma olen ka nii hetkel. Very Happy Ma ise ei tea sellest juuraõpingute süsteemist suurt midagi ja teaduskonnast endast samuti mitte, seega ma suuremas osas palun sõber Google'ilt abi. Very Happy Seega don't mind, kui ma väga segast peksma hakkan vahepeal.
Kes see seda kuritegevusliku poole kuningannat or whatever you called her mängima hakkab? Sina? Lika? Okei, viimane oli suht lampi, sest keegi peale meie kolme vist üldse ei teagi sellest foorumist veel? Sest ma pole rääkinud kellelegi vist.
Ja ma kirjutan siis Sue tutvustusse sellest ka, kuidas nad Baoga tutvusid. Jääb siis see variant?
Siis peab veel selle haiguse ka välja mõtlema... Hmm... Lihtsalt väga sitt organism ja pidevad minestamishood, kuhu arstid peale ilma suurema mõjuta tablettide ja muude selliste "ravimite" midagi parata ei saa? Very Happy
Ja maybe Bao vähendas neid, väga suurel määral küll, ent vahel harva esineb neid tal siiski? Eriti siis, kui ta midagi söönud pole juba pikemat aega ja kui siis veel keskkond ka soodne on minestamiseks.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:47 pm

Well, vähemalt kõlab võimalt, eks Very Happy
Likal oli mõte, aga ta pole veel kindel keda kas ja miks. Ma igaks juhuks panin kinni.
Mingi alleriga või midagi? Või keegi mürkitas, because why the fuck not. Ei, tegelt, sõi kogemata Bao poes mingit sitta sisse.
Ma peaks tegelikult Baole mingi hea põhjuse välja mõtlema, miks ta üldse Suzega koos on, kui tüdrukut nii palju jama ja värki saadab ja ta veel pealegi inimene on. Emps käskis ehk. Või et ta on nii kaua üksi olnud ja siis nagu peaks ja midagi. Äkki.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:52 pm

Tavaline armumine oleks kõige lihtsam ja ma usun, et selle ma ka Suele põhjuseks panen.
Pluss nad leidsid äkki lihtsalt, et nad on kohutavalt sarnased.
Ma tegelikult ei saa aru, mis vahet sellel rassil on, aga kui sinu jaoks on, siis ma ei kobise. Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:56 pm

Ma ei tea, mulle Suze ja Bao nii väga sarnased ei tundu.. Või noh, pisut võib-olla siiski. Idk.
Rassi vahe on see, et plika on surelik ja kutt ei ole, Suze vananeb, aga Bao mitte Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 5:58 pm

Bao ema needis ta ära, et tüts ka edaspidi ei vananeks, ja kuna see needus ammutab neidisest kui neetud isikust energiat, siis tal esinevadki aeg-ajalt need minestamis- ja nõrkushood? Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:01 pm

Sobiks küll, i guess Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:03 pm

Yay! Very Happy
Ja siis nende koosolemise põhjuseks on lihtsalt typical love ja üksteisemõistmine (mitte alati, ofc, more drama, more fun)? Very Happy
I'm fine with that. Razz
Ja ma sinu lahkel loal tekitan siia asap ka ühe otsinguteema, sest ma otsin Sue ellu veel ühte inimest hetkel.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:04 pm

Davai Very Happy
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:19 pm

Foorumi look läheb järjest paremaks cheers
Ma nüüd õpin veel natuke vene keelt ja siis täiendan Suzanne tutvustust veel selle nende suhtega seoses ja siis... Siis vaatab, mis saama hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:22 pm

HEhehe aitäh Very Happy
Okay.
Ma teen ilmselt kunagi veel ühe tegelase siia. Tüdruku.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:30 pm

Oot, avamine jääb siis kõige varem laupäevaks? Very Happy
Ma tulen punast linti läbi lõikama. Razz
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitimeKolm Veeb 12, 2014 6:33 pm

Yup, võib-olla veel hiljem. Sõltub Likast suht, ma ei taha teda tagant kiirustada väga.
Hehe jah. Vaata, kõik lõikavad endale väikese tüki sellest lindist. Because why the fuck not. Ma just lugesin, et Elisabeth I läks oma kroonimisele üle mingi sinise vaiba ja kui kirikuuksed kinni pandi, siis tavainimesed tükeldasid selle vaiba käbe ära. Suveniirideks vms.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Sponsored content





Mokalaat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mokalaat
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Free :: VÄLJASPOOL ROLLIMÄNGU :: Lobanurk-
Hüppa: