Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your story. Our story.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mokalaat

Go down 
+4
Aubrianna C. Boulstridge
Nicole North
Suzanne Caine
Baoloy Cummins
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
AutorTeade
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 7:59 pm

Jah, nii umbes. Pood on igasugu kola täis ja teisel korrusel on ka igasugu kummalisi asju tubades. +Bao võib tubade asetust tahtmise korral lampi muuta. Näiteks kui tavaliselt läheb köögist magamistuppa siis ta võib ära muuta, et läheb hoopis vetsu või treppide juurde vms.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:01 pm

Ja seal leidub mitmeid erinevaid poode, mida peavad ülal mitmed erinevad inimesed, kuigi lõppkokkuvõttes on kõige selle omanik siiski Baoloy?
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:02 pm

Rilla, ma ei näe mida ma kirjtan lynkadesse. Nii hele tekst nu. AInult siis kasti näengi ainult.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:02 pm

Seda suurt kasti nu.
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:03 pm

Ei, wtf, kust sa seda võtad.. Tegelt mingid abilised võiksid vast olla küll, aga üldiselt on Bao siiski boss ja tegeleb kõigega enam-vähem.
Mis lünkadesse? Nagu.. Sa mõtled seda vastamis kasti vms? Mul on küll täiesti normaalne.
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:05 pm

Ta ilmselt mõtleb nendesse kastidesse, kus pealkirja jne kirjutada. Mina ka ei näe, aga kui soovid veenduda, et kõik sai ikka õigesti kirja, siis tõmba hiirega üle kui vasakut hiirepoolt all hoiad vms. At least that's what I do.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:05 pm

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:06 pm

Aa, okay. Ma muudan veits linkide ja kirja värvi siis. Kas muidu praegu on ok or..?
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:06 pm

Jep Smile)
Tagasi üles Go down
Haven Vineyard

Haven Vineyard


Postituste arv : 16
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:08 pm

Tere hommikust seltsimehed. (ma ei mängigi naisena ja Nanaga)
Tagasi üles Go down
Baoloy Cummins
Admin/Poemüüja
Baoloy Cummins


Postituste arv : 123
Join date : 03/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Bao
Rass: Ingel-nõid
Võimed: Hookus-pookus + tervendamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:08 pm

Seltsimees Morna, i guess?
Tagasi üles Go down
https://story.forum.co.ee
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:09 pm

M a r k.

M a r k.

M A R K.

Me pole kaua rääkinud euheuehhe.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:10 pm

Tho mul tuleb LoL meelde, sest dominionis käsib kogu aeg Vineyardi üle võtta, aga ma ei saa ja ma sakin dominionis nut nut pisar.
Tagasi üles Go down
Haven Vineyard

Haven Vineyard


Postituste arv : 16
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:11 pm

[karjub hüsteeriselt aseksuaali kiljet] meEeEeEeEeEeEELIKa
jah oorasin sind pärast animatsurit aimis ja rääkisime viimati sellest kuidas sa käisid panda kostüümis poes.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:12 pm

Väga armas, väga armas. 1 kord ma olin ka aseksuaalne, aga siis tuli Märt ja rikkus kõik ära. Kas feelid? Sest ma feelin. Tho Yuki käis just siin me vaatasime su kausta mu arvutis, suht äge oli. Yup. Ja sis käisime Rasmuse kontserdil ja sis tal olid aluspüksid näha ja sis me katsusime ta kätt ja mu seljapeal autogramm ja omk
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:12 pm

Ah? Okei ka lähen magam talveund edasi.
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:14 pm

Ma olen kaua rollikatest eemal olnud, aga varem kui vahepeal hogi euht active oli, siis ma tundsinl et me oleme yks pere.. ROLLIKALIfer.. Very Happy segane jutt i guess.
Tagasi üles Go down
Haven Vineyard

Haven Vineyard


Postituste arv : 16
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:14 pm

Ma mäletan kui rääkisin sõbrale lolist sisi ta mingi ei ma ei taha seda mängida see ei tundu nagu miun mäng olevat siis üks päev ta proovis seda mängida ja siis tuleb kooli silmad mingi mustad ja ütles et mängis loli. Siis kui ma olin tema juures ööseks enne animatsuri siis mem mägnismie pool ööd seda ja seal oli heimerdinger ma ei tea kuidas ta nime kirjutatakse ja siis ta nimeks oli gangnamstyle265.
Ma tuleks koolivaheajal sulle külla enda sünnipäeva puhul tho ma ostsin endale afterschooli plaad ma kiljun.
Tagasi üles Go down
Haven Vineyard

Haven Vineyard


Postituste arv : 16
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:17 pm

Nicole North kirjutas:
Ma olen kaua rollikatest eemal olnud, aga varem kui vahepeal hogi euht active oli, siis ma tundsinl et me oleme yks pere..

Sama. Oih need hogi ajad. Ma mäletan mu kõige suurim šokk oli see, et Petra oli seal foorumis sest ta käib mu paraleelklassis.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:17 pm

Heimerdinger sakib nii väga, sest ta OP + mulle ei meeldi ta nimi + ta hale Käsnakalle isa koopia + ma ei oska temaga mängida. Märt 1 kord ütles, et LoL sakib. Nüüd me mängime kogu aeg koos k. THo mul vaheajal mingi kogu aeg sisseastumiseksamid ja värgid, aga idk äkki mul Tartus korter juba siis, sis võid sinna tulla?????
Tagasi üles Go down
Nicole North
Modell
Nicole North


Postituste arv : 73
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aure, Auri, Nicky
Rass: Deemonnõid
Võimed: Vesi, õhk, maa, tuli ja ennustamine. Tardinud 20 aase kehasse.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:19 pm

Ma tulin vist hiljem Very Happy
Tagasi üles Go down
Haven Vineyard

Haven Vineyard


Postituste arv : 16
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:22 pm

Ära sa märgi juba unustasin, et mul ka. Ma olen vist otsustanudminan Mustamäe gümni sest seal keeleline suund seal saab ka hiina keelt õppida a seal migni täiesti teistsugune hindamise spsteem ja puha.
See siis tähendab, et selle aasta animatsuril saaks öömaja? jah? ei? Muide mu see norra sõber tahab mulle sünnipäevaks french maid outfiti saata ja ma tulen selelga animatsurile.
Tagasi üles Go down
Aubrianna C. Boulstridge

Aubrianna C. Boulstridge


Postituste arv : 56
Join date : 15/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Aub, Brianna, Anna, Cas, Cal ja Stridge.
Rass: Vaim.
Võimed: Objektide liigutamine mõtte jõul ja nendest läbi kõndimine, neiul pole füüsilist keha ja seetõttu ei saa teda ka puutuda. Suudab võtta inimese kuju, olles siis peaaegu läbipaistmatu ja ka muuta ennast täiesti nähtamatuks. Elektri taltsutamine.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:24 pm

Mul türadima 3 tükki järjest nagu pls. Ma srsly loodan, et ma saan korteri, sest kui ma 3 päeva järjest bussiga loksuma pean teen eneka I swear.
Oleneb kui suure korteri ma saan bc nh, kõik ei mahu ju mingi ühetoalisesse pls. Omk tho. Ma üritan Katarinat cosplayda tbh, aga nh see ei edene väga. Aga is ok, aega on tbh.
Tagasi üles Go down
Suzanne Caine

Suzanne Caine


Postituste arv : 104
Join date : 09/02/2014

Character sheet
Hüüdnimed: Sue, Suzy, Suze
Rass: Inimene
Võimed: Well, tal kind of pole võimeid, ent tal lasub needus, mistõttu neiu kunagi ei vanane ning mis on talle peale pandud neidise ning tema kihlatu omal soovil.

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:25 pm

*Piuksub ka midagi väga teemasse*

Rilla, ma tegin teema meile... https://story.forum.co.ee/t16-no-mida-sa-kull-oma-kalli-naiseta-teeksid#219
Tagasi üles Go down
Haven Vineyard

Haven Vineyard


Postituste arv : 16
Join date : 15/02/2014

Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 15, 2014 8:26 pm

Ma võin maas ka magada oma Harry Potteri magamiskotiga. Juhtusin nägima cosplay videot kus olid loli omad igaksjuhuks ei näita äkk sul tuleb pisar kurku ja siis annad kõiges oma elus alla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mokalaat - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mokalaat   Mokalaat - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mokalaat
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 13Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Free :: VÄLJASPOOL ROLLIMÄNGU :: Lobanurk-
Hüppa: